Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Minipodział Forum Dla Początkujących
6umerang
post 15.04.2008 - 12:10
Post #1

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




Tak wiem, że podziały forum już są i jest pięknie - każdy jest happy, ale myśleliście może by ułatwić świeżym obemaniakom odnajdywanie się wśród działu "dla początkujących" ??

Tzn podzielić go na podfora w stylu:

- wibracje
- trans
- czy to było oobe
- nie udało mi się
- udało mi się?
- cośtam, cośtam
-cośtam cośtam

Co o tym sądzicie? Tam jest ponad 60 stron a założę się, że jakby powtarzające się pytania połączyć ze sobą, to by wyszło z 20 stron max. A jak wiadomo opcja "szukaj" nie jest wśród ludzi mile widziana i sprawia problemy (inaczej nie byłoby tylu powtórzeń) :)

Młodzi obemaniacy powinni mieć komfort w odnajdywaniu szybko informacji, bo są podnieceni, niedoczekani, etc...
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
twistoid
post 15.04.2008 - 12:57
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




W sumie dobry pomysł wszytsko byłoby w jednym miejscu.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic