|
Tak wiem, że podziały forum już są i jest pięknie - każdy jest happy, ale myśleliście może by ułatwić świeżym obemaniakom odnajdywanie się wśród działu "dla początkujących" ??
Tzn podzielić go na podfora w stylu:
- wibracje - trans - czy to było oobe - nie udało mi się - udało mi się? - cośtam, cośtam -cośtam cośtam
Co o tym sądzicie? Tam jest ponad 60 stron a założę się, że jakby powtarzające się pytania połączyć ze sobą, to by wyszło z 20 stron max. A jak wiadomo opcja "szukaj" nie jest wśród ludzi mile widziana i sprawia problemy (inaczej nie byłoby tylu powtórzeń) :)
Młodzi obemaniacy powinni mieć komfort w odnajdywaniu szybko informacji, bo są podnieceni, niedoczekani, etc...
|