W tym wątku jest o pomoście obejmującym bodajże logowanie między joomla a forum ipb
http://forum.bbpixel.com/lofiversion/index.php?t3315.htmlA tutaj całe miniforum o podpięciu IPB pod joomlę:
http://www.invisionbridge.com/forum/index.php?showforum=8Sam nic o tym nie wiem, bo nie miałem do czynienia z IPB i joomlą jednocześnie, a joomla 1.5 to już klasa! Jeszcze dobrym (ale ciężkim) systemem jest Typo3 ale tutaj jest trudniej:
http://lists.netfielders.de/pipermail/typo...ber/001008.htmlJoomla 1.0 była pierdalnięta jeśli chodzi o hacki przy dziurawych komponentach, joomla 1.5 ma już i SSL i inne cudeńka (ajax, etc) i jeśli się jej nie wrzuci komponentów z dziurami, to nikt jej nie powinien trzasnąć (portal opierał się będzie głównie na piśmie, więc cudów technologicznych nie będzie). Sam trochę serwisów na starej joomli postawiłem i zawsze miałem nauczkę jak walnąłem komponenty niefajne niesprawdzone, ale jak była czysta, to nietknięta.
A samą ideę portalu popieram całym moim małym zgredziałym serduszkiem :D