|
Szczerze powiedziawszy to nie zaczynamy od dupy strony z tym portalem? :)
No bo mamy do niego już jakąś zawartość startową? Pośpiechu oczywiście nie ma, ale najpierw powinien być sporządzony plan - mapa serwisu, czyli co dokładnie i niezmiennie będzie zawierał w kwestii merytorycznej, dalej jak sprawa będzie wyglądała od strony interaktywności z userem a na końcu się dogra pod to usability.
Na razie ciężko mówić o większych konkretach, bo nie ma żadnych info co do zawartości - wiemy już, że jednak chodzi o poważniejsze potraktowanie zjawiska, ale czy tylko, czy jednak będzie to też swoista ostoja web 2.0 dla obenautów i solidne źródło wiedzy i komunikacji z autorytetami oraz osobami wręcz z przeciwnej strony - psychologami, filozofami, etc Póki co jest czeski film :D
Bardzo chętnie pomogę - trochę serwisów i portali już na joomli i mambo postawiłem i mają się dobrze, tylko potrzeba trochę szczegółów.
Zdaję sobie jednak sprawę, że konkurencja nie śpi - a tak, właśnie, że jest konkurencja - nie śmiejmy się z tego - myślę, że przydałoby się zrobić zamknięty wątek jeżeli ten portal będzie faktycznie coś nowego wnosił do obe-świata, bo inaczej ktoś inny znowu nas wyprzedzi i zaśmieje się nam w twarz...
|