Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Silnik Wystartował, jakie menu serwujemy?
PurpleCat
post 29.04.2008 - 14:53
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Uruchomiliśmy silnik dla pozostałej części serwisu. Forum zostaje jak jest i będzie częścią tej nowej wersji portalu.

Jak to teraz wygląda można zobaczyć pod adresem http://www.oobe.pl/beta/the-community .
To wersja mocno robocza z przykładowymi danymi które oczywiście będę zmienione i niekodończoną grafiką.

Teraz chodzi o to aby zaplanować menu. Jakie odnośniki w menu na górze? Czy robimy lewe menu, a może prawe?

Wszelkie pomysły piszcie tutaj. Za około tydzień zamykam temat i zajme się wcieleniem marzeń w życie :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Dexarz
post 03.05.2008 - 13:23
Post #2


Guests








Fajnie by było pomóc naszemu adminowi :)Znam się na tymbo mialem dużo stron ...Nie akurat na Jomli ale słyszałem o takim CMS'ie ...Ja proponowałbym tkai wyglad jak na moim blog dxr-studio.yoyo.pl
+Quote Post
Zbyszek
post 10.05.2008 - 09:08
Post #3

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




Nie jest zbyt szczęśliwy podział na forum na świadome śnienie i podrożę mentalne. Jak już to podrożę astralne i podrożę mentalne a każdy sam powinien określić stopień świadomości jaka miał przy tym.Dodal bym tam na swiadome i i z ograniczona świadomości.
Jako trzeci dział wkleił bym śnienie. Umieścił bym tu zwykle spanie.

Misza miał podroż w ciele przyczynowym miedzy kuleczkami .Jak się leci za szczelnie to chyba samym duchem,- a wiec trzeba jeszcze podrożę duchowe. .
Zagmatwało się jeszcze bardziej. Ciekawe kto się tak napracował.
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 14.05.2008 - 17:48
Post #4

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Testy najnowej wersji strony startowej pod adresem
http://www.oobe.pl/park/index.php?act=uportal

jest też nowy sposób przechowywania dla artykułów:
http://www.oobe.pl/park/index.php?autocom=articles
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- PurpleCat   Silnik Wystartował   29.04.2008 - 14:53
- - 6umerang   To jest 1.5.x , więc oki -- wszystko co trzeba je...   29.04.2008 - 15:24
|- - Zbyszek   a tak po polsku to o co chodzi. Wyjaśnijcie z las...   29.04.2008 - 18:27
|- - PurpleCat   Zbyszek Po polsu mówiac chodzi o nowy układ men...   29.04.2008 - 18:36
- - Kuba32   Ja jestem za menu po lewej stronie. A ten spis naj...   29.04.2008 - 20:46
- - 6umerang   Szczerze powiedziawszy to nie zaczynamy od dupy st...   29.04.2008 - 21:23
- - Noobek   Menu po lewej moim zdaniem jest znacznie wygodniej...   29.04.2008 - 23:03
- - 6umerang   Czyli innymi słowy lista najczęściej czytanych ...   01.05.2008 - 04:37
|- - Noobek   CYTAT(6umerang @ 01.05.2008 - 05:37)...   02.05.2008 - 00:43
- - 6umerang   Górne menu można zrobić w postaci belki na 100%...   02.05.2008 - 01:10
- - Kuba32   Górne menu może być rozwijane. A może takie m...   02.05.2008 - 18:36
- - Silverka   Przydalby sie jak ustalilismy ze starrem nowy dzia...   14.05.2008 - 18:23
- - 6umerang   Ja tylko dodam, że może by tak zmienić szeroko�...   14.05.2008 - 18:58
|- - starr   Główny dział http://www.oobe.pl/park/Park-im.-R...   14.05.2008 - 19:25
- - PurpleCat   6umerang download będzie, świetny pomysł. Pojaw...   15.05.2008 - 20:21
- - starr   Nieźle , strona zaczyna być coraz bardziej rozbu...   16.05.2008 - 10:25
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic