Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Kilka Pytań, strach, odwiedzanie niechcianych miejsc
Egy
post 22.05.2008 - 12:31
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 41
Dołączył: 22.05.2008
Nr użytkownika: 4414




Witam wszystkich jestem nowa
Mam kilka pytań i bardzo chciałabym się czegoś dowiedzieć...
1.Czy przenosi cię w miejsca- których się boisz ? ? ?
2.Czy przenosi cię w te miejsca,o któych myślisz ? ? ?
Zależy mi na tych odpowiedziach,ponieważ bardzo mnie kusi aby doświadczyć OOBe jednak boje się trochę konsekwencji więc ten kto to przeżył mógłby mi co nieco powiedzieć na ten temat ? ?
Słyszałam o przypadku,iż kobieta szła sobie drogą i zobaczyła powbijane w ogrodzenie kawałki zwierząt ... musiało być okropne..
3Jeszcze co do tego OOBE czy człowiek WRAŻlIWY może mieć jakieś problemy po doświadczeniu ? ?
4.Czy to jest tak,iż jak raz spróbowało się to już później nie można się z tego wycofać?Chodzi mi o to,że te Oobe będzie się pojawiało za każdym razem lub czasem
A więc proszę o odpowiedź (z góry dziękuje)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
tom
post 23.05.2008 - 15:59
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Moderator
Ikona Grupy
Postów: 753
Dołączył: 03.07.2007
Nr użytkownika: 1435




takich tematów już było od groma... rozejrzyj sie po forum:)
4+1 jest symboliczne, to nie jest stały sztywny schemat. Ja wstaje raz po 3h a innym razem po 6. A rozbudzam sie też różnie, zalezy kiedy już czujesz że jesteś dość rozbudzony. Wystarcza czasem 5min :) ćwicz, próbuj i sam dojdź do tego ile Ci bedzie pasowac;)
pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Egy   Kilka Pytań   22.05.2008 - 12:31
- - twistoid   1. Czasem tak ale strach sie bierze raczej z braku...   22.05.2008 - 15:33
- - Egy   to muszę zacząć próbować może się uda jak n...   22.05.2008 - 15:39
- - MetaPsyche   Niestety jest :/ Zawsze możliwe, że podczas gdy...   22.05.2008 - 21:45
- - Egy   Wczoraj spróbowałam pierwszy raz jakiejkolwiek m...   23.05.2008 - 09:00
- - Cibola   po prostu trenuj : ) nie mysl o tym ze to zrobisz...   23.05.2008 - 09:48
- - Egy   jestem dziewczyna a propo ;p ja nie wiem czy dobrz...   23.05.2008 - 10:37
- - Cibola   tak wibracja sama ma sie pojawic ale zeby do niej ...   23.05.2008 - 10:43
- - Egy   Skoro można także bez wibracji to osiągnąć to...   23.05.2008 - 11:03
- - Cibola   na dobry poczatek po prostu lez i staraj sie nie z...   23.05.2008 - 11:08
- - tom   z wibracjami jest tak że nie musi ich być ;-) to...   23.05.2008 - 11:25
- - Egy   a czy ta godzina czuwania koniecznie musi trwać 6...   23.05.2008 - 14:29
- - sahar   Witam wszystkich pare pytan dreczy mnie od dluzsz...   23.05.2008 - 23:43
- - Egy   A ja chciałam się poradzić,bo nie mam pojęcia ...   24.05.2008 - 09:14
- - tom   Zapewne LD... choć moze oobe...nieee...napewno pr...   24.05.2008 - 09:57
- - Egy   szufladkowanie ? ? Co to jest ? ? ;p   24.05.2008 - 10:40
- - tom   szufladkowanie - określanie jakie doświadczenie ...   24.05.2008 - 14:27
- - Egy   czy można umrzeć jak się tak ostro whipnotyzuje...   25.05.2008 - 19:36
- - tom   słyszałas od kolegi ze jego znajomy miał kolege...   25.05.2008 - 20:08
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic