|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
PurpleCat Decydujesz Jak Wygląda Twój Profil! 22.06.2008 - 20:15 Spyro U moderatorów nie widać żadnej galerii oprócz ... 22.06.2008 - 21:37![]() PurpleCat Dzięki Spyro za uwagi. Zajme się tym.
Widze że... 22.06.2008 - 21:55 Angello Automatycznie dodaje mi "Stats Widget". ... 23.06.2008 - 10:39 6umerang Pomysł świetny, pewnie wielu osobom przypadnie d... 23.06.2008 - 16:26![]() PurpleCat Spokojnie docelowo w standardzie będzie podobnie ... 24.06.2008 - 19:01![]() PurpleCat Mniej więcej tak to wygląda docelowo jak teraz. ... 25.06.2008 - 23:59 Cibola osobiscie stara wersja bardziej mi sie podobala, b... 27.06.2008 - 12:56 Spyro O, dobry pomysl :) Domyslne ustawienie dla nowo za... 27.06.2008 - 18:47 DCM Wyświetlanie profilu działa do dupy bo prawie ni... 02.07.2008 - 22:35 6umerang wszystko gra w defaultowym skinie 02.07.2008 - 23:39![]() DCM Jakoś lepiej, ale po angielsku :( i do tego te b�... 04.07.2008 - 13:31![]() starr Narazie polskie znaki nie działają 04.07.2008 - 13:44![]() PurpleCat Polskich znaków w nagłówku nie będzie na razie... 04.07.2008 - 21:25 Andersenn ok spoko. mam nadzieje, ze pomogłem choć trochę... 04.07.2008 - 22:06
| |||||||||||||||||||||||||||||||