Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Decydujesz Jak Wygląda Twój Profil!, uwaga: trwają w tej chwili prace nad tym elementem! może dziwnie s
PurpleCat
post 22.06.2008 - 20:15
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Sprawdźcie opcje w swoich profilach.
Można ustawiać co i jak ma być ustawione. Możliwość przesówania myszką paneli!

Teraz każdy ma pełną władzę i może ustawić sobie wygląd jego Profilu dokładnie tak jak mu się podoba. Włącznie z kolorami.

Obecnie wczesna beta ale już działa. Wyglad standardowy zostanie tak ustawiony aby jak najbardziej odpowiadal temu "staremu dobremu".

Jak się podoba?


Z ewentualnymi komentarzami na temat wyglądu wstrzymajcie się do zakończenia dzisiejszych prac.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
6umerang
post 23.06.2008 - 16:26
Post #2

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




Pomysł świetny, pewnie wielu osobom przypadnie do gustu - gites.

A czy standardowy we flocku (to i pewnie w firefoxie też) będzie wyglądał tak:

Dodany plik  zrzut_ekranu_01_Jul._27_17.22.jpg ( 102.56k ) Liczba pobrań: 204


Czy to tylko błąd przejściowy podczas prac?
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic