|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
PurpleCat Decydujesz Jak Wygląda Twój Profil! 22.06.2008 - 20:15 Spyro U moderatorów nie widać żadnej galerii oprócz ... 22.06.2008 - 21:37![]() PurpleCat Dzięki Spyro za uwagi. Zajme się tym.
Widze że... 22.06.2008 - 21:55 Spyro http://skins.invisionize.com/db/index.php/c/241 tu... 22.06.2008 - 22:30![]() PurpleCat Dzięki za skiny.
Dalsze prace jutro. 22.06.2008 - 22:44 Angello Automatycznie dodaje mi "Stats Widget". ... 23.06.2008 - 10:39 Cibola osobiscie stara wersja bardziej mi sie podobala, b... 27.06.2008 - 12:56 Spyro O, dobry pomysl :) Domyslne ustawienie dla nowo za... 27.06.2008 - 18:47 DCM Wyświetlanie profilu działa do dupy bo prawie ni... 02.07.2008 - 22:35 6umerang wszystko gra w defaultowym skinie 02.07.2008 - 23:39![]() DCM Jakoś lepiej, ale po angielsku :( i do tego te b�... 04.07.2008 - 13:31![]() starr Narazie polskie znaki nie działają 04.07.2008 - 13:44![]() PurpleCat Polskich znaków w nagłówku nie będzie na razie... 04.07.2008 - 21:25 Andersenn ok spoko. mam nadzieje, ze pomogłem choć trochę... 04.07.2008 - 22:06
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||