Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Nie Opanowane Ruchy..., Problem z relaksacją...
Van'Dante
post 09.07.2008 - 10:22
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 08.07.2008
Nr użytkownika: 4772




Tak więc ostatnio zacząłem interesować się OOBE.
Już przy relaksacji wystąpił pierwszy problem. Nogi same mi się ruszają. Z taką siłą, jakbym grał piłkę nożną... Po nogach cały tułów.. po prostu skacze.
Czy każdy tak ma i trzeba przez to przebrnąć, czy jestem odmieńcem, posiadającym problemy z relaskacją? ;p

Edit: zapomniałem dodać, choć łatwo się domyśleć, nie panuję nad tym w ogóle.
Coś takiego spotyka mnie czasem, gdy mi się coś śni.
Pewnego razu miałem ld, i postanowiłem aby sprawdzić, czy to na pewno sen zrobić "parkoura" - co dla mnie raczej ciężko wykonale - bo bez ćwiczeń. Odbiłem się od murka, wyrwało mnie ze snu noga pofrunęła "na mur" czyt. w realnym świecie w powietrze... identyczne uczucie.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic