Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Kurs, pomoc do kursu
LokokOKO
post 09.07.2008 - 21:51
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 09.07.2008
Nr użytkownika: 4783




witam wszystkich jestem nowy .. troche poczytalem na forum ;]
Zapisalem sie na jakis kurs na stronie startowej oobe.pl 10 dniowy ... podalem link wszystko cocacy i co teraz niby ?? dostalem emaila zaakceptowale i gdzie teraz mam sie skierowac ??
Teraz 2 rzecz chcem doznac oobe ale nie moge znalezc opisanej metody 4+1 .. Moze podacie linka czy coss
A moze polecicie mi jakies inne metody ??
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Paul 023
post 10.07.2008 - 14:35
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 98
Dołączył: 29.02.2008
Nr użytkownika: 3713




Bądź cierpliwy i czekaj na pierwszy kursy, który otrzymasz e-mailem ...
Sam zobaczysz co tam będzie :]

Jak wyżej napisał jeden z obemaniaków jak nie otrzymasz do piątku kursu
to napisz na forum.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic