Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Kurs, pomoc do kursu
LokokOKO
post 09.07.2008 - 21:51
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 09.07.2008
Nr użytkownika: 4783




witam wszystkich jestem nowy .. troche poczytalem na forum ;]
Zapisalem sie na jakis kurs na stronie startowej oobe.pl 10 dniowy ... podalem link wszystko cocacy i co teraz niby ?? dostalem emaila zaakceptowale i gdzie teraz mam sie skierowac ??
Teraz 2 rzecz chcem doznac oobe ale nie moge znalezc opisanej metody 4+1 .. Moze podacie linka czy coss
A moze polecicie mi jakies inne metody ??
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Dexarz
post 10.07.2008 - 15:22
Post #2


Guests








Jeden sądzi ze to kontrlowany sen ,2 że wychodzimy ,nie wiem ..3maj się tego co ty chcesz ...kieruj się swoim zdaniem na ten temat ...Ale skoro OoBE to Out Of Body Experience ,to pewnie wychodzimy ..sam to zbadaj i zdecyduj ...Ja sądze że wychodzimy ...
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic