Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Kurs, pomoc do kursu
LokokOKO
post 09.07.2008 - 21:51
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 09.07.2008
Nr użytkownika: 4783




witam wszystkich jestem nowy .. troche poczytalem na forum ;]
Zapisalem sie na jakis kurs na stronie startowej oobe.pl 10 dniowy ... podalem link wszystko cocacy i co teraz niby ?? dostalem emaila zaakceptowale i gdzie teraz mam sie skierowac ??
Teraz 2 rzecz chcem doznac oobe ale nie moge znalezc opisanej metody 4+1 .. Moze podacie linka czy coss
A moze polecicie mi jakies inne metody ??
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
LokokOKO
post 10.07.2008 - 15:15
Post #2

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 09.07.2008
Nr użytkownika: 4783




Taa ehee .. Ale oobe polega na kontrolowaniu snu ? sni sie co chce ? czy poprostu tylko wyjscie tym 2 cialem z siebie i robienie wszystjiego jak w realu ?;] Czy to wszystkiego na raz ?..
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 10.07.2008 - 15:28
Post #3

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




CYTAT(LokokOKO @ 10.07.2008 - 16:15) *
Taa ehee .. Ale oobe polega na kontrolowaniu snu ? sni sie co chce ? czy poprostu tylko wyjscie tym 2 cialem z siebie i robienie wszystjiego jak w realu ?;] Czy to wszystkiego na raz ?..


Spytaj pani przedszkolanki...
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic