Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Pełen Miłości Opiekun, Czy Może Podstępna Siła!
Qursant
post 27.07.2008 - 22:04
Post #1


Guests








Sprawa wydaje mi się dość ważna. Ponieważ jest wiele rodzajów podejśc do owej kwestii.
Spotkałem się ze stwierdzeniami, że nie istnieją w astralu dobre siły, oraz z takimi które mówią o niesamowitej podstępności istot wyżej inteigentnych niż ludzie.

Zapewne każdy z nas miał jakąś styczność z """"opiekunem"""" jaką mamy pewność że nie tworzą oni iluzji
aby osiągnąć jakieś cele.

W umysłach ludzi jest zbyt wiele naiwności. Łatwo można go omamić.
Gdzieś przeczytałem, że astralna dzicz atakuje bezpośrednio, przybierając różne formy, ponieważ jest słaba,
natomiast inne istoty są tajemnicze.

Chciałbym wierzyć, w pełnego miłości, wyrozumiałości, przewodnika, opiekuna, wykonawcę.
Natomiast moje podejrzenia budzi chęć pomagania, we wszystkim!

Jeśli chciałbym stać się wielki! Przyszedłby z pomocą!
Jeśli zapragnąłbym oobe, pomógłby mi.

To takie podstępne się wydaje.

Dlatego też zapraszam do podzielenia się własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi istot które zwą się opiekunami ?
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
ldkiler
post 28.07.2008 - 11:11
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




Tez pewnego razu spotkałem 2 opiekunów na raz i były to dwa różne typy osobowości, ale jednak było coś co ich łączyło, a łączyła ich miłośc i przyjaźń.

Wątpie, że opiekunowie są podstępni i źli, a to dlatego że po spotkaniu z nimi zawsze czuje radośc, ale i smutek za nimi. A jak udają to są bardzo dobrymi aktorami ;)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic