Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Przyjaciel
Qspy
post 28.06.2008 - 18:50
Post #1


Guests








W jaki sposób oprócz oobe można porozumieć się, wyczuć nie fizycznego przyjaciela? Opiekuna ?
Nie wiem czemu, ale od kilku dni mam takie dziwne uczucie, bardzo chce się z nim spotkać, chociaż go ,,poczuć"... czuje tęskonte.. nie wiem za czym :(
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Qspy
post 01.08.2008 - 11:31
Post #2


Guests








Dzięki wielkie za odpowiedz, temat można zamknąć.
+Quote Post

Posty w temacie
- Qspy   Przyjaciel   28.06.2008 - 18:50
- - Dexarz   Jak zainteresowałem sie ezoteryka i opiekunami ,t...   29.06.2008 - 11:13
- - June   Najważniejsze to uświadomić sobie jego istnieni...   03.07.2008 - 11:37
- - Qspy   No LD mam, najczęściej rano, gdy sie zbudze ale ...   14.07.2008 - 13:52
- - Deidara   tak to wtedy ld, a co do opiekuna mi sie nie zjawi...   16.07.2008 - 18:59


Go to the top of the page
Start new topic