Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Zdjecie W Profilu, wywalilam przypadkiem ;/
e_pomarancza
post 06.08.2008 - 22:41
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 544
Dołączył: 04.10.2007
Skąd: ziemia ale nie zawsze
Nr użytkownika: 2211




Hello, tu Pomarancza.
Ja pierdola wywalilam sobie w profilu zdjecie, bo nacisnelam sobie krzyzyk na pasku. I teraz nie wiem jak przywrocic to okienko... Wiem, ze jestem pierdołka, ale prosze o help... ;) i pozdrawiam cieplusio przy okazji..
p.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic