Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Zdjecie W Profilu, wywalilam przypadkiem ;/
e_pomarancza
post 06.08.2008 - 22:41
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 544
Dołączył: 04.10.2007
Skąd: ziemia ale nie zawsze
Nr użytkownika: 2211




Hello, tu Pomarancza.
Ja pierdola wywalilam sobie w profilu zdjecie, bo nacisnelam sobie krzyzyk na pasku. I teraz nie wiem jak przywrocic to okienko... Wiem, ze jestem pierdołka, ale prosze o help... ;) i pozdrawiam cieplusio przy okazji..
p.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
twistoid
post 06.08.2008 - 22:47
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Łoo hej :)I tak go nie widac bo cos spsute
Profile CardPM
+Quote Post
e_pomarancza
post 06.08.2008 - 22:50
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 544
Dołączył: 04.10.2007
Skąd: ziemia ale nie zawsze
Nr użytkownika: 2211




no spsute bo wywalilam wlasnie ;) chejka ludzie, Twisti, mordo Ty moja ;))))))))))))))) ide naprawic zdjecie ;)*

ej, no ja wiem jak sie dodaje zdjecie, ja wywalilam okienko, gdzie go widac!!!!
;(
edit:
dodalam, faktycznie Add widget ;) ale cos nie widac go. moze po przelogowaniu sie wstawi. A w ogole to w notatniku wpis z dzis. Czasem cos sie dzieje jeszcze u mnie, a u kAzika to dopiero bomba!
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic