|
Witam was, w szczególności początkujących. Pragne napisać jak się nie bać przy oobe.
1. Uświadom sobie że nic ci się nie może stać, to prawda- wychodzisz z ciała, lecz NIEŚMIERTELNY! 2. Podczas oobe możesz spotkać jakieś złe istoty (tak słyszałem) mimo to, nie odczujesz bólu, a jak cie dopadną, jedyne co ci mogą zrobić- to cofnąć do fizycznego ciała! 3. Przestań histeryzować że nie wrócisz do swojego ciała, ponieważ jest to absurdalne! Jesteś połączony linią, która nigdy sie nie urwie, chyba że umrzesz fizycznym ciałem! (Tylko jak, skoro leżysz w łóżeczku?!) 4. Podczas próby możesz zauważyć, że ciężko ci oddychać, lub serce ci bije szybko. Nie histeryzuj! Tak jest, ale później oddech i serce się wyregulują same, nie walcz z tym! 5- ostatnie. Jeśli to przeczytasz i dalej się boisz- to pewnie tylko w nocy- bo ja się boję ciemności. Lęku przed mrokiem można się pozbyć lecz ja nie wiem jak :)
Mam nadzieję, że poradnik jest czytelny oraz przydatny. Pozdrawiam, Deidara.
|