|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
azazel Jestem Nowy Na Forum 15.08.2008 - 11:43 6umerang xD
ad1. zależy kto w co wierzy
ad2. zależy kto ... 15.08.2008 - 12:28 MetaPsyche ad 4.
Po co pytasz skoro jesteś zdrowy? Skup si�... 15.08.2008 - 21:48 azazel Chodzi mi dokładnie o schizofrenię.
edit:
Chcia... 15.08.2008 - 22:16 MetaPsyche Jak ateistą byłem tak jestem, więc raczej na mo... 17.08.2008 - 15:53 Mavuba Ja tam wierze w Boga :p 17.08.2008 - 16:04 SORROW Prawdopodobnie osoby cierpiące na shizofrenię ... 17.08.2008 - 17:53 azazel Dziękuję za udzielenie odpowiedzi na moje pytani... 17.08.2008 - 20:58![]() akaShodan CYTAT(azazel @ 17.08.2008 - 21:58) D... 17.08.2008 - 21:37 twistoid Kogo to obchodzi.Ćwicz dalej powodzenia. 17.08.2008 - 21:11
| |||||||||||||||||||||||