Postów: 1
Dołączył: 16.08.2008
Nr użytkownika: 5075
Witam!Mam prośbę...możecie mi opisać co należy dokładnie robić tuż po ponownym ułożeniu się i rozluźnieniu mieśni?Mam na myśli fazę "oczekiwania" po zakończeniu godzinnej fazy rozbudzania.Gdy leżymy,mamy usiłować zasnąć,skupić się na czymś czy co??Nigdzie nie była jasno wyjaśniona ta faza.Wszędzie tylko zagadkowe"oczekiwać" ;/...