Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Opisanie Ostatniej Fazy Metody 4+1
Grzebal
post 16.08.2008 - 18:26
Post #1

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 1
Dołączył: 16.08.2008
Nr użytkownika: 5075




Witam!Mam prośbę...możecie mi opisać co należy dokładnie robić tuż po ponownym ułożeniu się i rozluźnieniu mieśni?Mam na myśli fazę "oczekiwania" po zakończeniu godzinnej fazy rozbudzania.Gdy leżymy,mamy usiłować zasnąć,skupić się na czymś czy co??Nigdzie nie była jasno wyjaśniona ta faza.Wszędzie tylko zagadkowe"oczekiwać" ;/...
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
SORROW
post 16.08.2008 - 19:35
Post #2


Guests








Byyyło setki razy ... użyj funkcji szukaj .

Leżysz, rozluźniasz się na maxa i starasz się medytować (koncentrować na jednej rzeczy, lub nie myśleć wogóle o niczym) .
Do tego dochodzi dawka ''wyimaginowanych'' emocji .
+Quote Post

Posty w temacie


Go to the top of the page
Start new topic