Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jestem Nowy Na Forum
azazel
post 15.08.2008 - 11:43
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 4
Dołączył: 15.08.2008
Nr użytkownika: 5060




Jestem nowy na forum i mam parę pytań
1. czy postacie które sie widzi przy osiągnięciu oobe są prawdziwe czy są tylko wytworem wyobraźni.
2. czy obbe to tak zwana podróż astralna.
3. czy poprzez obbe mogę zobaczyć co w danej chwili robi jakaś osoba czy to jest tylko wyobraźnia.
4. czy osoby cierpiące na choroby psychiczne (jestem zdrowy umysłowo) mogą osiągnąć oobe jeśli tak to jest im trudniej czy łatwiej je osiągnąć.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
SORROW
post 17.08.2008 - 17:53
Post #2


Guests








Prawdopodobnie osoby cierpiące na shizofrenię , oraz inne, zbliżone objawami choroby nie powinny wogóle zajmować się ezoteryką ,nie mówiąc już o świadomym śnieniu, czy eksterioryzacji . Brak bariery oddzielającej - brak możliwości odróżnienia doznań od świata (złudnie) realnego może spowodować u nich nasilenie objawów prowadzące w prostej linii do znacznego pogorszenia się ogólnego stanu umysłu .
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic