Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jestem Nowy Na Forum
azazel
post 15.08.2008 - 11:43
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 4
Dołączył: 15.08.2008
Nr użytkownika: 5060




Jestem nowy na forum i mam parę pytań
1. czy postacie które sie widzi przy osiągnięciu oobe są prawdziwe czy są tylko wytworem wyobraźni.
2. czy obbe to tak zwana podróż astralna.
3. czy poprzez obbe mogę zobaczyć co w danej chwili robi jakaś osoba czy to jest tylko wyobraźnia.
4. czy osoby cierpiące na choroby psychiczne (jestem zdrowy umysłowo) mogą osiągnąć oobe jeśli tak to jest im trudniej czy łatwiej je osiągnąć.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
azazel
post 17.08.2008 - 20:58
Post #2

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 4
Dołączył: 15.08.2008
Nr użytkownika: 5060




Dziękuję za udzielenie odpowiedzi na moje pytanie. Coraz więcej czytam o oobe i ld zaczęło wzbudzać to coraz większą moją ciekawość jednak pewnie i tak mi to nie wyjdzie niestety mam problemy z koncentracją.
Profile CardPM
+Quote Post
akaShodan
post 17.08.2008 - 21:37
Post #3

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 3
Dołączył: 14.08.2008
Skąd: Wilczyn/wielkopolska
Nr użytkownika: 5055




CYTAT(azazel @ 17.08.2008 - 21:58) *
Dziękuję za udzielenie odpowiedzi na moje pytanie. Coraz więcej czytam o oobe i ld zaczęło wzbudzać to coraz większą moją ciekawość jednak pewnie i tak mi to nie wyjdzie niestety mam problemy z koncentracją.



na twoje problemy z koncentracją polecam książkę samokontrola umysłu - Jose Silva, o ile temat cię zaintryguje, pomoże ci stopniowo wdrażać się w temat koncentracji, stanu alfa i wizualizacji co w dalszym twoim rozwoju będzie miało bardzo pozytywny oddźwięk... niech moc będzie z tobą ;)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic