Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Relaksacja
Raanei
post 17.08.2008 - 19:16
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 7
Dołączył: 15.08.2008
Nr użytkownika: 5065




Otóż, mam z tym mały problem...

"Kiedy już jesteś głęboko zrelaksowany, przestań cokolwiek próbować.
Czekaj. Bez stresu. Czekanie jest łatwe. Leżysz, obserwujesz."

Pokój ?
Czy może mam zamknąć oczy, i oczekiwać na jakieś "znaki" ?

Help !
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Raanei
post 17.08.2008 - 22:52
Post #2

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 7
Dołączył: 15.08.2008
Nr użytkownika: 5065




Przepraszam, iż do mojej wypowiedzi wkradł się błąd..

"Kiedy już jesteś głęboko zrelaksowany, przestań cokolwiek próbować.
Czekaj. Bez stresu. Czekanie jest łatwe. Leżysz, obserwujesz."

"Leżysz, obserwujesz."

Nie bardzo rozumiem co mam obserwować, nie jest to nigdzie wyjaśnione ( a przynajmniej nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie)

Będę wdzięczny za wskazówki ;]
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie


Go to the top of the page
Start new topic