Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Totemiczne Zwierze, totemiczne zwierze które prowadzi...
Kajetanmalyevil
post 07.09.2008 - 14:02
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




Witajcie,dawno nic nie pisałem i mam nadzieje ze administratorzy sie nie dowalą w sprawie tamatu (bez obrazy oczywiście) Chciałbym zebrać tutaj wszystkie informacje na temat totemicznego zwierzęcia które prowadzi przez świat OOBE

Dziekuje i Pozdrawiam :

Administratorów i OOBE-znanych


kajetanMalyEvil

sorrow : W imieniu zespołu moderatorów zapewniam ,że temat nie zostanie zamkniety bo ... jest fajny :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Spyro
post 07.09.2008 - 15:55
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 534
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1375




Nie wiem o co chodzi, ale tez spotkalem sie w OOBE czyms na styl pol zwierzecia, pol humanoida. Sprecyzuj pytanie
Profile CardPM
+Quote Post
Kajetanmalyevil
post 10.09.2008 - 10:12
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




CYTAT(Spyro @ 07.09.2008 - 16:55) *
Nie wiem o co chodzi, ale tez spotkalem sie w OOBE czyms na styl pol zwierzecia, pol humanoida. Sprecyzuj pytanie


Wybacz ale niema co sprecyzowac poniewarz nie zadalem żadnego pytania tylkko napisalem abyscie podawali tu wszelkie informacje na tan tamat,ogolnie JEŚLI KTOŚ WIDZIAL JAKIES ZWIERZE W OOBE ALBO MIAL JAKIS KONTAK Z JAKIMS ZWIERZECIEM POZA CIAŁEM NIECH NAPISZE!!!
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Kajetanmalyevil   Totemiczne Zwierze   07.09.2008 - 14:02
- - set.h   Sprawa nie jest prosta bo zdobycie zwierzęcia moc...   07.09.2008 - 15:37
- - SORROW   A liczą się na szybko ''stworzone'...   10.09.2008 - 10:26
|- - Kajetanmalyevil   CYTAT(SORROW @ 10.09.2008 - 10:26) A...   10.09.2008 - 18:46
- - set.h   Generalnie kontakt ze zwierzęciem w OBE jest zaws...   10.09.2008 - 18:55
|- - Noobek   CYTAT(set.h @ 10.09.2008 - 18:55) Z ...   05.12.2008 - 00:15
- - Deidara   mógłbym sie dogadac ze swoim kotem jakbym wyszed...   11.09.2008 - 17:00
- - Karoru-senpai   Dobra to ja gekona zagadam jak można ^^   11.09.2008 - 17:16
- - SORROW   Nie wydaje mi się jednak ,żeby kiedykolwiek dosz...   11.09.2008 - 17:43
- - warmine   Mnie się w oobe dwa razy pojawiła postać wilka....   11.09.2008 - 17:52
|- - SORROW   CYTAT(warmine @ 11.09.2008 - 18:52) ...   11.09.2008 - 18:27
- - Kajetanmalyevil   Hmmm Moze owe zwierzęta odgrywaja jakaś bardzo w...   11.09.2008 - 19:19
- - Kajetanmalyevil   Hej Hej! OOBE-Maniacy ! Nie spać przed ko...   26.11.2008 - 17:44
- - laelkrol   Również dołączam się do powyższego pytania. ...   23.12.2008 - 01:20
- - Zuben   Zauważmy że zwierzęta są wyczulone na "as...   23.12.2008 - 09:43
- - HotSauce   Taaaak mój pies miał ostatnio takie wiksy :) Bie...   23.12.2008 - 11:27
- - Kajetanmalyevil   hmm w tym musi cos byc tez macie takie zdanie OOBE...   04.01.2009 - 04:23
- - Alex   że pies to członek rodziny :)   04.01.2009 - 10:21
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic