Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Totemiczne Zwierze, totemiczne zwierze które prowadzi...
Kajetanmalyevil
post 07.09.2008 - 14:02
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




Witajcie,dawno nic nie pisałem i mam nadzieje ze administratorzy sie nie dowalą w sprawie tamatu (bez obrazy oczywiście) Chciałbym zebrać tutaj wszystkie informacje na temat totemicznego zwierzęcia które prowadzi przez świat OOBE

Dziekuje i Pozdrawiam :

Administratorów i OOBE-znanych


kajetanMalyEvil

sorrow : W imieniu zespołu moderatorów zapewniam ,że temat nie zostanie zamkniety bo ... jest fajny :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
SORROW
post 10.09.2008 - 10:26
Post #2


Guests








A liczą się na szybko ''stworzone'' w eldiku czworonogi ? Zawsze odpowiadają na pytania w taki sposób , jakby znały moje mysli ...
+Quote Post
Kajetanmalyevil
post 10.09.2008 - 18:46
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




CYTAT(SORROW @ 10.09.2008 - 10:26) *
A liczą się na szybko ''stworzone'' w eldiku czworonogi ? Zawsze odpowiadają na pytania w taki sposób , jakby znały moje mysli ...


Oka,Mam pomysl niech każdy kto bedzie o tym opowiadal niech napisz pod spodem wytluszczonym napisem czy to bylo w OOBE czy LD :))
Moga tez byc Podróże Mentalne :D Ogolnie we wszystkich stanach maszego umyslu :))
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Kajetanmalyevil   Totemiczne Zwierze   07.09.2008 - 14:02
- - set.h   Sprawa nie jest prosta bo zdobycie zwierzęcia moc...   07.09.2008 - 15:37
- - Spyro   Nie wiem o co chodzi, ale tez spotkalem sie w OOBE...   07.09.2008 - 15:55
|- - Kajetanmalyevil   CYTAT(Spyro @ 07.09.2008 - 16:55) Ni...   10.09.2008 - 10:12
- - SORROW   A liczą się na szybko ''stworzone'...   10.09.2008 - 10:26
- - set.h   Generalnie kontakt ze zwierzęciem w OBE jest zaws...   10.09.2008 - 18:55
|- - Noobek   CYTAT(set.h @ 10.09.2008 - 18:55) Z ...   05.12.2008 - 00:15
- - Deidara   mógłbym sie dogadac ze swoim kotem jakbym wyszed...   11.09.2008 - 17:00
- - Karoru-senpai   Dobra to ja gekona zagadam jak można ^^   11.09.2008 - 17:16
- - SORROW   Nie wydaje mi się jednak ,żeby kiedykolwiek dosz...   11.09.2008 - 17:43
- - warmine   Mnie się w oobe dwa razy pojawiła postać wilka....   11.09.2008 - 17:52
|- - SORROW   CYTAT(warmine @ 11.09.2008 - 18:52) ...   11.09.2008 - 18:27
- - Kajetanmalyevil   Hmmm Moze owe zwierzęta odgrywaja jakaś bardzo w...   11.09.2008 - 19:19
- - Kajetanmalyevil   Hej Hej! OOBE-Maniacy ! Nie spać przed ko...   26.11.2008 - 17:44
- - laelkrol   Również dołączam się do powyższego pytania. ...   23.12.2008 - 01:20
- - Zuben   Zauważmy że zwierzęta są wyczulone na "as...   23.12.2008 - 09:43
- - HotSauce   Taaaak mój pies miał ostatnio takie wiksy :) Bie...   23.12.2008 - 11:27
- - Kajetanmalyevil   hmm w tym musi cos byc tez macie takie zdanie OOBE...   04.01.2009 - 04:23
- - Alex   że pies to członek rodziny :)   04.01.2009 - 10:21
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic