oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Metody Kontaktów Z Opiekunami.
Silverka
post 07.01.2008 - 10:21
Post #1




Guests




Witam!

Chcialam zalozyc ten temat, mam nadzieje z etakeigo jeszcze nie było. Zaczne od paczatku. Chcialabym podać metody kontaktowania sie z opiekunami bez wychodzenia z ciala.

pierwsza metoda jest metoda

- wpatrywanie sie w przestrzen obok siebie i wyczuwanie energii kolo siebie. Po paru minutach cwiczen powinnismy wyczuć gestsze energie kolo siebie, lub postacie. Sa to opiekunowie badz inne istoty ktore sie kolo nas kreca, czy to osoby zmarle, czy osoby ktore o naas w tym czasie mysla, bo tak sie skalda ze mysl ma wieksza moc niz sie wydaje, ale mysle ze czesc OBemaniakow o tym wie.

- kolejna metoda jest metoda obserwowania swoich mysli, co jest skuteczne w podrozach mentalnch. Jesli obserwujesz swoje mysli, wkrotce zaczynasz je uporzadkowywac, i i zaczyna byc jedna mysl w Twojej glowie. To jest bardzo skuteczne bo gdy jest jedna mysl, wtedy n koncentrujesz sie na sowjeim jakims znajomym i wyobrazeniowo mozesz ja zlokalizowac, widzac "wyobrazenie" jednak bedzie to cos wiecej niz zwykle wyobrazenie, bo wyobraznia ma duza moc. Mozna dzieki temu zbierac dowody, na to, ze to co widizmy jest prawdziwe, to jak rozmowa przez teelefon i iwidzisz druga osobe co ona w tym momencie robi. Mozna uzyc to na wiele innych spoobow, np po wycieczkach po asralu jak juz bedziesz wystarczajaco pewny siebie z emozesz to osiagnac ;))

- kolejna metoda jest metoda "odpowiedzi". Zadajesz sobie pytanie i oczekujesz odpowiedzi, pierwsza mysl jaka Ci przyjdzie do glowy ebdzie ta od opiekunow. Czasem by potwierdzic te dane stosuje oni "ciareczki", ktore czujemy na claych plecach :-)))

Zycze sukcesow i powodzenia!:)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Qursant
post 14.09.2008 - 10:46
Post #2




Guests




Zbyszku, napisz coś więcej o tym Łączeniu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zbyszek
post 15.09.2008 - 00:47
Post #3


cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP


Notatnik


Troche w temacie
Fragment z bloga.

Trochę obolały, przełknąłem ta porażkę, prosząc wróżkę o ustawienie kart tarota..
W czasie tasowania postrzegłem udział obecnosci w moim umyśle. Odczuwam to jak pojawienie się niezależnej i samodzielnej jaźni, goszczącej w centrum mojej uwagi. W czasie wypraw poza ciałem wiele razy wpływała we mnie ta rozprzestrzeniająca się energia czyjejś obecnosci, towarzysząc mi w nierozpoznawalnym dla mnie miejscu mnie samego, bardzo subtelna a jednocześnie potężna o nierozpoznawalnym dla mnie źródle. Pojawiała się niepostrzeżenie, dając o sobie znać przyjemnym ciepłem lub wstrząśnięciem mojej uwagi. Nie potrzebując mojej zgody rozścielała bezszelestnie swoje ramiona, rozszerzając moja percepcje. Zamierałem wtedy z podziwu, przypatrując się jej poczynaniom. Uważaj co powie,- usłyszałem znajomy głos niefizycznego przyjaciela.
Mieszając karty, wykonałem parę ruchów rękoma, starając się ocenić stopień niezależności moich decyzji . Wiedziałem, ze mieszamy wspólnie, mając całkowita pewność, ze to ja tasuje karty. Jeszcze raz i jeszcze raz powtarzałem te same ruchy, pragnąc podpatrzyć obecność jak wpływa na moja wole i zmienia niepostrzeżenie moimi rękoma naturalny rozkład kart. Rozczarowany, nie mogąc czegokolwiek postrzec, oddałem karty wróżce by je rozłożyła na stole.

http://cialka.net/spotkanie-z-wrozka-karty...ta_177.html/pl/
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posty w temacie
- Silverka   Metody Kontaktów Z Opiekunami.   07.01.2008 - 10:21
- - Silverka   :):):) ta metoda ciarek jest popoularna ale ludzie...   07.01.2008 - 18:32
- - Drag0n   No a ta pierwsza metoda, co mam dokładnie zrobić...   07.01.2008 - 18:45
- - Silverka   wystarczy tylko sie skoncentrować obok. Wyczuc ...   07.01.2008 - 19:08
- - HJK_V01   Hmm... Dość często mam opisane tutaj dosnania...   31.07.2008 - 23:44
- - mavej   jeśli popatrzysz na swoją istotę z perspektywy ...   01.08.2008 - 18:54
|- - Zbyszek   świetną robota Sylwerko. Sporo bym zmienił w t...   01.08.2008 - 20:11
- - Qursant   Pisałem coś o wahadełku. Nigdy tego nie używ...   03.08.2008 - 11:19
|- - Zbyszek   Ostatnio poszalałem z obecnością . Łączyliśm...   13.09.2008 - 14:26
- - Qursant   Zbyszku, napisz coś więcej o tym Łączeniu.   14.09.2008 - 10:46
|- - Zbyszek   Troche w temacie Fragment z bloga. Trochę obola�...   15.09.2008 - 00:47
- - Qursant   Aaah inaczej wyobrażąłem sobie to łączenie. ...   17.09.2008 - 22:30
|- - Zbyszek   Szczegółowa analiza snu jest super sposobem na ...   23.09.2008 - 07:14
- - grej3333   Bardzo interesujące , lecz mam małe pytanie: ...   05.10.2008 - 13:20
- - Silverka   chodzi o smao odczucie tego co jest kolo ciebie. N...   05.10.2008 - 13:23
- - Qursant   Taaak. Kiedy kładąc się w swoim własnym pokoju...   05.10.2008 - 17:13
- - Silverka   Qursant napisał Taaak. Kiedy kładąc się w s...   05.10.2008 - 18:09
- - 6umerang   Tiaaa... To nie łyżka się zgina ale widelec... ...   06.10.2008 - 14:59
- - Spyro   Tak działają substancje halucynogenne - transfor...   06.10.2008 - 16:46
- - 6umerang   Oj będąc naćpanym, to wszystko można, zrób po...   06.10.2008 - 18:05
5 Stron V   1 2 3 > » 


Reply to this topicStart new topic

 

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park