Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Problem Z Kursem
Rybak
post 11.10.2008 - 13:34
Post #1

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 1
Dołączył: 09.10.2008
Nr użytkownika: 5490




Jestem tu nowy. Zapisałem się 3 dni temu na kurs i miałem dostawać codziennie jakieś zadania i wskazówki a dostałem na razie tylko jedną wiadomość. Coś jest nie tak albo ja coś źle robię, proszę o pomoc.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Spyro
post 11.10.2008 - 22:48
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 534
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1375




http://www.oobe.pl/park/Kurs-wedlug-forum-t3014.html - kurs
http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=87 - dodatkowe zadania do kursu
nastepnym razem uzyj opcji szukaj
zamykam :)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Rybak   Problem Z Kursem   11.10.2008 - 13:34
- - Mano   PRZESZUKAJ FORUM!!!!!!...   11.10.2008 - 17:02
- - Andersenn   BYyyło, stare to   11.10.2008 - 22:14


Go to the top of the page
Start new topic