Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Może Mi Ktoś Pomóc??, pomóżcie
Nighter22
post 12.09.2006 - 19:09
Post #1

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 1
Dołączył: 12.09.2006
Nr użytkownika: 72




Witam wszystkich. mam pewien problem. kiedyś (jakieś 2 lata temu) zajmowałem się oobe. i do dziś dzień mam problem. a mianowicie. relaksuje się już czuje wibracje i nagle... wszystko słabnie:( nie wiem co z tym zrobić. pomóżcie
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Karakan
post 08.10.2006 - 15:10
Post #2

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




Fenix podał bardzo ciekawą lekturę, ja właśnie o "Traktacie.." myślałem mówiąc o pobudzaniu czakr. Militar, ja osobiście nie uważam żeby to było niebezpieczne o ile robisz to z głową. Bo mój kumpel miał troszkę problemów po tym jak nie zamknął czakr :), ale to nie było nic poważnego. To czy masz wyższy poziom energii można czuć na różne sposoby. Po pierwsze jeśli czujesz, że podczas pobudzania czakr coś się naprawdę dzieje to już możesz być pewien, że twoja energia eteryczna wzrasta. Z tym samopoczuciem to też prawda. Ja osobiście czynnie praktykuję tą metodę i jak dotąd widzę same plusy. No, ale wybór należy do was :)
ICE co do tego kiedy można zauważyć zmiany to powiem ci, że tak generalnie to od razu :)

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Nighter22   Może Mi Ktoś Pomóc??   12.09.2006 - 19:09
- - PurpleCat   CYTAT(Nighter22 @ 12.09.2006 - 19:09...   12.09.2006 - 19:21
- - silverek84   Być może za bardzo popadasz w euforię podczas w...   13.09.2006 - 14:33
- - pieczywo   Postaraj się oddychać swobodnie, najlepiej nie z...   13.09.2006 - 15:17
- - Militar   ja też mam problem tyle tylko że jak jestem już...   20.09.2006 - 09:34
|- - Feniks   CYTAT(Militar @ 20.09.2006 - 10:34) ...   08.10.2006 - 09:21
- - Militar   @#$!$ znowu to samo. nad ranem chcia...   21.09.2006 - 08:32
|- - Songo   CYTAT(Militar @ 21.09.2006 - 09:32) ...   21.09.2006 - 17:21
- - pieczywo   Chyba nie mialem tak jeszcze w swoich doswiadczeni...   21.09.2006 - 11:27
- - piter   Witajcie. Blakam sie po tej stronce juz jakis czas...   26.09.2006 - 02:14
- - Militar   znów klapa. tym razem miałem sen we śnie. świa...   26.09.2006 - 09:59
|- - piter   piter a czujesz juz energię w rękach? (skoro ć...   27.09.2006 - 07:57
- - Karakan   Braki w energii to częsty problem, ale także bar...   08.10.2006 - 10:01
|- - Militar   CYTAT(Karakan @ 08.10.2006 - 11:01) ...   08.10.2006 - 13:46
|- - Feniks   Militar, jeśli chodzi o mnie to ja od pewnego cza...   08.10.2006 - 13:52
|- - Militar   Feniks: no ładnie, życze powodzenia rozrywaczu c...   08.10.2006 - 14:01
|- - Feniks   Militar, Ja po pracy z czakrami odczuwam tylko poz...   08.10.2006 - 14:13
- - ICE   tez chetnie bym sie dowiedzial jak sprawdzic pozi...   08.10.2006 - 13:55
- - pieczywo   Uwazajcie na pobudzania czakr juz poza ciałem, mo...   08.10.2006 - 18:35
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic