|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
noizz Problemy Z Dostepem Do Notatnika 28.04.2007 - 11:49 Zbyszek Ja mam to samo. Mozna powiekszac ostatni post.Ten ... 28.04.2007 - 15:17![]() SORROW CYTAT(Zbyszek @ 28.04.2007 - 16:17) ... 14.05.2007 - 19:36![]() PurpleCat Jest nowa poprawka, teraz powinno byc lepiej. 15.05.2007 - 19:14 flyer to przez adres. jak sie wchodzi przez oobe.pl to d... 02.05.2007 - 08:43 SadaM No, w końcu mi działa:) Nie wiem co zrobiłeś, ... 16.05.2007 - 15:23 bobek_balinek zmienił adres :) wywalił 'www' :D jako F... 19.05.2007 - 22:41 natalia.es Też mam z tym problem... jak dodaję coś do nota... 28.10.2007 - 19:23 PurpleCat Temat jak bumerang :>
Była aktualizacja, pracu... 28.10.2007 - 20:10
| |||||||||||||||||||||||||||||||