|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
Zuben Czas 31.10.2008 - 13:04 Księżycowa_Kraina ja nie mam opoznienia ;> 31.10.2008 - 13:22 6umerang też mi się wydaje, że jest ok... 31.10.2008 - 15:44 michu19931 Oj nie, godziny są pokręcone :) Widzę swoje pos... 31.10.2008 - 16:06 Zuben Więc tylko ja mam ten problem....w dupe 31.10.2008 - 16:21 Księżycowa_Kraina ustaw sobie w panelu kontrolnym sfere czasowa byc ... 31.10.2008 - 17:10 Zuben dobra tam. Zamknąć temat
sorrow : zgodnie z ż... 31.10.2008 - 18:11
| |||||||||||||||||||||||