|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
AlucarD Flac Na Mp3 07.11.2008 - 20:06 Mano no z tego co wiem, to niestety nie. Byc moze jest ... 08.11.2008 - 00:26 AlucarD No to będzie trzeba sobie nową komórke kupić..... 08.11.2008 - 13:53 Mano pierwsze poczytaj, czy czasem mojemu znajomemu sie... 08.11.2008 - 15:38![]() AlucarD Spoko czytać umiem ;) mam nadzieję że sobie jak... 08.11.2008 - 17:46 Vodnik Hm, a czy przypadkiem .wav nie jest formatem bez k... 08.11.2008 - 18:43![]() AlucarD Czyli teoretycznie z FLAC jak zrobię konwersję n... 08.11.2008 - 22:44 Vodnik Dokładnie to nie wiem, bo nigdy nie interesowałe... 08.11.2008 - 23:00 AlucarD Działa nic nie straciło na wartości bity/s tak ... 08.11.2008 - 23:32![]() MetaPsyche CYTAT(AlucarD @ 08.11.2008 - 23:32) ... 18.11.2008 - 16:05 Vodnik Hehe;] Spoko, lubię pomagać innym :) 08.11.2008 - 23:39 Dragilla Ale wymyślacie i cudujecie. Z Hemi-Synców można... 18.11.2008 - 16:55 MetaPsyche ale ja potrzebuję wav ;] 18.11.2008 - 17:30 DreamMinder Po pierwsze podaj model telefonu, jest masa odtwar... 01.03.2009 - 15:40 Mano co za odkop.... 01.03.2009 - 21:24
| |||||||||||||||||||||||||||||||