Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Flac Na Mp3, ...
AlucarD
post 07.11.2008 - 20:06
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 06.11.2008
Skąd: Goleniów
Nr użytkownika: 5913




Witam mam pytanie jak zamienić format FLAC(niestratna kompresja) na MP3 tak by jakość dalej pozostała niezmienna?? chodzi mi o hemi-sync...a jak wiadomo jakość jest tam najważniejsza...macie może jakiś program żeby można było dokonać takiej zmiany bez stratnie??
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Mano
post 07.11.2008 - 20:19
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




lol, logicznie pomysl.
Jak mozna skompresowac cos z formatu bezstratnego, do mp3 nic przy tym nie tracac?
Nie da sie, przynajmniej ja sie nigdy nie dowiedzialem, aby sie dalo.
Masz taki format i to juz jest taka kompresja.
Profile CardPM
+Quote Post
AlucarD
post 07.11.2008 - 20:38
Post #3

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 06.11.2008
Skąd: Goleniów
Nr użytkownika: 5913




CYTAT(Mano @ 07.11.2008 - 22:19) *
lol, logicznie pomysl.
Jak mozna skompresowac cos z formatu bezstratnego, do mp3 nic przy tym nie tracac?
Nie da sie, przynajmniej ja sie nigdy nie dowiedzialem, aby sie dalo.
Masz taki format i to juz jest taka kompresja.


No tak...tylko chodzi mi o to żeby to na przenośnym odtwarzaczu mp3 odtworzyć...a FLAC'a mi nie czyta niestety...;/ a słuchawek do kompa też brak...tak myślałem że nie da rady...a szkoda...
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic