Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Flac Na Mp3, ...
AlucarD
post 07.11.2008 - 20:06
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 06.11.2008
Skąd: Goleniów
Nr użytkownika: 5913




Witam mam pytanie jak zamienić format FLAC(niestratna kompresja) na MP3 tak by jakość dalej pozostała niezmienna?? chodzi mi o hemi-sync...a jak wiadomo jakość jest tam najważniejsza...macie może jakiś program żeby można było dokonać takiej zmiany bez stratnie??
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Mano
post 08.11.2008 - 15:38
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




pierwsze poczytaj, czy czasem mojemu znajomemu sie cos nie poyebalo, bo wydasz kasiore na komorke a tu lipa bedzie. Tak mi mowil, ale czy cos nie pomylil to nie dochodzilem.
Najwczesniej bym wiedzial we wtorek, jesli by byl ze mna w pracy na zmianie.
Profile CardPM
+Quote Post
AlucarD
post 08.11.2008 - 17:46
Post #3

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 06.11.2008
Skąd: Goleniów
Nr użytkownika: 5913




Spoko czytać umiem ;) mam nadzieję że sobie jakoś poradzę...jak nie to najprostszym rozwiązaniem będzie chyba kupić słuchawki do kompa... a Propos OoBE...dzisiaj "prawie" wyszedłem :D
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic