Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Conieco O Szyszynce
Majster
post 19.10.2008 - 20:29
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




Witam.

Tak wiem o szyszynce było ale będzie trochę więcej. Niestety filmik umieszczony w innym temacie już nie istnieje więc zapodaje nowy (nie wiem czy to nie to samo bo nie pamietam o czym był tamten filmik).

http://pl.youtube.com/watch?v=jDc_Ym0ImpU&...feature=related

Ciekaw jestem kiedy naukowcy zajmą się tym tak na serio bo to jest cholernie ciekawe. Swoją drogą filmik pokazuję, że tak naprawdę gówno wiemy o nas samych i o różnych stanach świadomości.
Miłego oglądania.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Lamat
post 08.11.2008 - 19:40
Post #2

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 35
Dołączył: 28.10.2008
Skąd: Bielawa
Nr użytkownika: 5719




ja tam nie wiem zabardzo i sie tym az tak nie interesowalem ale kiedys czytalem duzo i w jednej książce Bruce Moen opisuje przygody z szyszynka ale nie chodzilo mu o sny tylko jakąś komunikacje..ale wiem ze to dużo jest...
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic