Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Flac Na Mp3, ...
AlucarD
post 07.11.2008 - 20:06
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 06.11.2008
Skąd: Goleniów
Nr użytkownika: 5913




Witam mam pytanie jak zamienić format FLAC(niestratna kompresja) na MP3 tak by jakość dalej pozostała niezmienna?? chodzi mi o hemi-sync...a jak wiadomo jakość jest tam najważniejsza...macie może jakiś program żeby można było dokonać takiej zmiany bez stratnie??
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Dragilla
post 18.11.2008 - 16:55
Post #2

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 37
Dołączył: 01.11.2008
Skąd: Chotomów
Nr użytkownika: 5820




Ale wymyślacie i cudujecie. Z Hemi-Synców można spokojnie zrobić mp3 ze stałym bitratem min. 128 nie zatracając przy tym żadnych ich właściwości. Dla purystów proponuję 320kbit CBR.
Nawet na stronie monroe institute piszą, że można kompresować.

pozdrawiam,
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic