Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Totemiczne Zwierze, totemiczne zwierze które prowadzi...
Kajetanmalyevil
post 07.09.2008 - 14:02
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




Witajcie,dawno nic nie pisałem i mam nadzieje ze administratorzy sie nie dowalą w sprawie tamatu (bez obrazy oczywiście) Chciałbym zebrać tutaj wszystkie informacje na temat totemicznego zwierzęcia które prowadzi przez świat OOBE

Dziekuje i Pozdrawiam :

Administratorów i OOBE-znanych


kajetanMalyEvil

sorrow : W imieniu zespołu moderatorów zapewniam ,że temat nie zostanie zamkniety bo ... jest fajny :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
set.h
post 10.09.2008 - 18:55
Post #2

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




Generalnie kontakt ze zwierzęciem w OBE jest zawsze bardzo ważny i korzystny. Z praktyki szamanizmu należy się jednak wystrzegac kontaktów ze zwięrzętami udomowionymi jak np psy. Co do kotów to są podzielone zdania ale lepiej uważać na te małe udomowione. Zwierzęta sa emanacją mocy, często służą pomocą ale podobno to zupełnie samodzielne byty które mogą zawrzeć z nami sojusz dzięki któremu obie strony mogą skorzystać. Mogą być źródłem wiedzy lub też potężnym sprzymierzeńcem w przypadku zagrożenia.
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 05.12.2008 - 00:15
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




CYTAT(set.h @ 10.09.2008 - 18:55) *
Z praktyki szamanizmu należy się jednak wystrzegac kontaktów ze zwięrzętami udomowionymi jak np psy.

A można wiedzieć, dlaczemużto?
Czasem będą w stanie takiego półsnu mam wrażenie, jakby pies próbował do mnie mówić. Czasem wyłapuję jakieś myśli, odczucia, ale nigdy konkretne zdania. Po rozbudzeniu się oczywiście okazuje się, że pies położył się obok lub na mnie.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Kajetanmalyevil   Totemiczne Zwierze   07.09.2008 - 14:02
- - set.h   Sprawa nie jest prosta bo zdobycie zwierzęcia moc...   07.09.2008 - 15:37
- - Spyro   Nie wiem o co chodzi, ale tez spotkalem sie w OOBE...   07.09.2008 - 15:55
|- - Kajetanmalyevil   CYTAT(Spyro @ 07.09.2008 - 16:55) Ni...   10.09.2008 - 10:12
- - SORROW   A liczą się na szybko ''stworzone'...   10.09.2008 - 10:26
|- - Kajetanmalyevil   CYTAT(SORROW @ 10.09.2008 - 10:26) A...   10.09.2008 - 18:46
- - Deidara   mógłbym sie dogadac ze swoim kotem jakbym wyszed...   11.09.2008 - 17:00
- - Karoru-senpai   Dobra to ja gekona zagadam jak można ^^   11.09.2008 - 17:16
- - SORROW   Nie wydaje mi się jednak ,żeby kiedykolwiek dosz...   11.09.2008 - 17:43
- - warmine   Mnie się w oobe dwa razy pojawiła postać wilka....   11.09.2008 - 17:52
|- - SORROW   CYTAT(warmine @ 11.09.2008 - 18:52) ...   11.09.2008 - 18:27
- - Kajetanmalyevil   Hmmm Moze owe zwierzęta odgrywaja jakaś bardzo w...   11.09.2008 - 19:19
- - Kajetanmalyevil   Hej Hej! OOBE-Maniacy ! Nie spać przed ko...   26.11.2008 - 17:44
- - laelkrol   Również dołączam się do powyższego pytania. ...   23.12.2008 - 01:20
- - Zuben   Zauważmy że zwierzęta są wyczulone na "as...   23.12.2008 - 09:43
- - HotSauce   Taaaak mój pies miał ostatnio takie wiksy :) Bie...   23.12.2008 - 11:27
- - Kajetanmalyevil   hmm w tym musi cos byc tez macie takie zdanie OOBE...   04.01.2009 - 04:23
- - Alex   że pies to członek rodziny :)   04.01.2009 - 10:21
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic