Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Totemiczne Zwierze, totemiczne zwierze które prowadzi...
Kajetanmalyevil
post 07.09.2008 - 14:02
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




Witajcie,dawno nic nie pisałem i mam nadzieje ze administratorzy sie nie dowalą w sprawie tamatu (bez obrazy oczywiście) Chciałbym zebrać tutaj wszystkie informacje na temat totemicznego zwierzęcia które prowadzi przez świat OOBE

Dziekuje i Pozdrawiam :

Administratorów i OOBE-znanych


kajetanMalyEvil

sorrow : W imieniu zespołu moderatorów zapewniam ,że temat nie zostanie zamkniety bo ... jest fajny :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
laelkrol
post 23.12.2008 - 01:20
Post #2

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 14
Dołączył: 21.12.2008
Nr użytkownika: 6551




Również dołączam się do powyższego pytania.
A i mam jeszcze jedno. Czy nie jest możliwe, że zwierzęta, jako te najbardziej 'prymitywne' myślące istoty miewają oobe, nieraz widziałem jak mój pies śni(może zwierzęta nie śnią, tylko mają o.b.). Sądzę, że świat zwierząt to świat magii, one są związane z magią. Myślę też, że wyczuwają energię i aurę. Wszystko co żyje ma duszę, wszystko co ma duszę ma dostęp do astrala. Kiedy np. wilk jest w oobe, nie boi się nas, zna ten świat, bo od szczeniaka co noc spędza tam 1/2 swojego życia.
PODSUMOWUJĄC Moja teoria jest taka:
zwierzaki nie śnią, lub śnią zwykłym snem rzadko, a normalnie podczas "snu" mają oobe.

Wariat ze mnie :p

Cya!
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Kajetanmalyevil   Totemiczne Zwierze   07.09.2008 - 14:02
- - set.h   Sprawa nie jest prosta bo zdobycie zwierzęcia moc...   07.09.2008 - 15:37
- - Spyro   Nie wiem o co chodzi, ale tez spotkalem sie w OOBE...   07.09.2008 - 15:55
|- - Kajetanmalyevil   CYTAT(Spyro @ 07.09.2008 - 16:55) Ni...   10.09.2008 - 10:12
- - SORROW   A liczą się na szybko ''stworzone'...   10.09.2008 - 10:26
|- - Kajetanmalyevil   CYTAT(SORROW @ 10.09.2008 - 10:26) A...   10.09.2008 - 18:46
- - set.h   Generalnie kontakt ze zwierzęciem w OBE jest zaws...   10.09.2008 - 18:55
|- - Noobek   CYTAT(set.h @ 10.09.2008 - 18:55) Z ...   05.12.2008 - 00:15
- - Deidara   mógłbym sie dogadac ze swoim kotem jakbym wyszed...   11.09.2008 - 17:00
- - Karoru-senpai   Dobra to ja gekona zagadam jak można ^^   11.09.2008 - 17:16
- - SORROW   Nie wydaje mi się jednak ,żeby kiedykolwiek dosz...   11.09.2008 - 17:43
- - warmine   Mnie się w oobe dwa razy pojawiła postać wilka....   11.09.2008 - 17:52
|- - SORROW   CYTAT(warmine @ 11.09.2008 - 18:52) ...   11.09.2008 - 18:27
- - Kajetanmalyevil   Hmmm Moze owe zwierzęta odgrywaja jakaś bardzo w...   11.09.2008 - 19:19
- - Kajetanmalyevil   Hej Hej! OOBE-Maniacy ! Nie spać przed ko...   26.11.2008 - 17:44
- - Zuben   Zauważmy że zwierzęta są wyczulone na "as...   23.12.2008 - 09:43
- - HotSauce   Taaaak mój pies miał ostatnio takie wiksy :) Bie...   23.12.2008 - 11:27
- - Kajetanmalyevil   hmm w tym musi cos byc tez macie takie zdanie OOBE...   04.01.2009 - 04:23
- - Alex   że pies to członek rodziny :)   04.01.2009 - 10:21
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic