Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Flac Na Mp3, ...
AlucarD
post 07.11.2008 - 20:06
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 06.11.2008
Skąd: Goleniów
Nr użytkownika: 5913




Witam mam pytanie jak zamienić format FLAC(niestratna kompresja) na MP3 tak by jakość dalej pozostała niezmienna?? chodzi mi o hemi-sync...a jak wiadomo jakość jest tam najważniejsza...macie może jakiś program żeby można było dokonać takiej zmiany bez stratnie??
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
DreamMinder
post 01.03.2009 - 15:40
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 44
Dołączył: 13.02.2008
Nr użytkownika: 3535




Po pierwsze podaj model telefonu, jest masa odtwarzaczy na różne modele, które można ściągnąć z internetu. Osobiście sugerowałbym zamianę na format WAV (całkiem bezstratny, nieskompresowany), na Ogg ( o ile ci telefon czyta), lub na WMA o zmiennej transmisji bitów. Jak podasz model telefonu będę mógł ci powiedzieć więcej.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic