Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Podcasty - Reaktywacja!, Sprawmy, że radio oobe ożyje na nowo :)
DreamMinder
post 27.02.2009 - 20:04
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 44
Dołączył: 13.02.2008
Nr użytkownika: 3535




Witam, chciałbym wejść z inicjatywą uruchomienia na nowo podcastingu. Były to chyba najlepsze czasy dla tego forum - czasy ciekawych audycji ezoterycznych. Jestem wręcz pewien, że znajdą się zainteresowani samym tworzeniem audycji, ja zaś jestem gotów wziąć na siebie całą stronę techniczną związaną z zagadnieniem.
Dysponuję serwerem na równoległym łączu 3Mbit (4mbit wieczorem), co pozwoli - dobrze licząc - na słuchanie radia przez 24 osoby w dzień, lub 32 osoby wieczorem przy jakości 128kbit/s (czyli naprawdę dobrej). Myślę, że wstępnie nie będzie potrzebne szybsze łącze, jednak jeśli zajdzie taka potrzeba, będę się starał o załatwienie czegoś lepszego. Sam projekt radia (o ile znaleźliby się chętni) będzie mógł ruszyć za niecały miesiąc, gdy ISP wznowi mi umowę.

Liczę na waszą pomoc :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
michu19931
post 01.03.2009 - 21:48
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 222
Dołączył: 24.09.2008
Skąd: Wlkp
Nr użytkownika: 5349




Nie wiem jeszcze jak, ale mogę spróbować pomóc ;)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic