Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Najśmieszniejszy Tekst Lub Dowcip, Przede wszystkim, rozwój duchowy(:(:(:
Ketrab
post 05.05.2007 - 20:02
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Wpisujcie tu najśmieszniejsze teksty i dowcipy jakie poznaliście w czasie eksploracji tego świata ,wiec ja zacznę:


- Witam sąsiada, w nocy to poszaleliście z żoną. Mało mi żyrandol nie zleciał.
- Panie sąsiedzie tak się właśnie rodzą plotki, mnie w nocy to nawet w domu nie było


Sopot. Mandaryna właśnie zakończyła śpiewanie. Publika szaleje:
- Jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz!
No dobra, to zaśpiewała, skończyła, a publika: "jeszcze raz!". No i tak trzeci, czwarty piąty... dziewiąty raz. W końcu już zrezygnowana mówi do publiczności:
- Kochani, ale ja juz nie mam siły śpiewać..
A publiczność:
- Śpiewaj aż się nauczysz!!!!!!


Idzie sobie Czerwony Kapturek przez las, aż tu zza krzaków wyskakuje Wilk.
- Cześć Wilku! - krzyczy Czerwony Kapturek.
- Co jest, nie boisz się? - pyta zdziwiony Wilk.
- A czego mam się bać: pieniędzy nie mam, a pieprzyć się lubię...


Mówi ksiądz do księdza
-O nowe buty ,zamszowe?
-Nie, za swoje


Przychodzi głupek do głupka.
- Mozesz pożyć mi skarpetki, bo moje się złamały?
- Weż, stoją przy kaloryferze.


Na osoby które słuchają techno i które włóczą się po nocy wybijając szyby w przystankach autobusowych nie mówi się dresiarze ,tylko "Władcy Ortalionu"


Jak macie jakieś perełki(a na pewno macie) to piszcie tutaj chętnie poczytamy w czasie gdy tematy z działu "Rozwój Duchowy" się znudzą ,czego oczywiście nie życzę(:(:(:
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Lukasz
post 31.05.2007 - 10:22
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




przez ostatnie miesiace kultura tego forum drastycznie zmalala... Jeszcze przed nowym rokiem bylo tu naprawde powaznie i profesjonalnie.
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 31.05.2007 - 17:33
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




CYTAT(Lukasz @ 31.05.2007 - 11:22) *
przez ostatnie miesiace kultura tego forum drastycznie zmalala... Jeszcze przed nowym rokiem bylo tu naprawde powaznie i profesjonalnie.

Kultura ? Co masz na myśli ? Albo nie nic nie mówię bo takie posty mnie śmieszą wiec zostawię twoje spostrzeżenie bez komentarza bo po co się denerwować , denerwuję się dość w szkolę widząc ludzi którzy na słowo kurde robią kwaśną minę ,siedzą ,a kiedy trzeba są gotowi wylizać dupę nauczycielowi byle podnieść swoje mniemanie w ich oczach ): wiec zatrzymaj to najlepiej dla siebie Łukasz albo nie wchodź w ten odłam forum jak tak bardzo cię to brzydzi i poniża twoje zdobyte przez lata dobre wychowanie.
p.s
Jak uraziłem to z góry przepraszam.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Ketrab   Najśmieszniejszy Tekst Lub Dowcip   05.05.2007 - 20:02
- - starr   heh ja mam cos od siebie: Siedzi dwóch kolesiów ...   20.05.2007 - 21:39
|- - Marcin181   CYTAT(starr @ 20.05.2007 - 22:39) he...   30.05.2007 - 18:56
|- - starr   spoko, zarzuc cos swojego   30.05.2007 - 20:05
- - zx12   Umarł ateista. Jednak ku swojemu zdziwieniu, stwi...   25.05.2007 - 10:22
|- - starr   Umiera biskup i trafia przed bramy nieba.Otwiera m...   25.05.2007 - 18:06
- - Marcin181   Lekarz psychiatra do pacjenta: - Zaraz, zaraz, nie...   30.05.2007 - 20:22
|- - Marcin181   CYTAT(Lukasz @ 31.05.2007 - 11:22) p...   31.05.2007 - 12:21
- - Umrzesz   (...) –To ma być tulipan? - Jakub spojrzał...   31.05.2007 - 20:44
- - bobek_balinek   Hm.. a ja tu fraszką zarzucę, jest dośc trudna ...   01.06.2007 - 10:33
|- - starr   CYTAT(bobek_balinek @ 01.06.2007 - 11...   25.06.2007 - 17:07
- - Umrzesz   Jest bal przebierańców w szkole! Jasiu o tym...   06.06.2007 - 16:31
- - focus_oobe   umarlem :D ..a nie to oobe xP Przechodzi slepy ko...   12.06.2007 - 19:23
- - milordi   Stirlitz z całej siły uderzył siekierą w pień...   18.06.2007 - 20:16
- - SORROW   Wojna. Las. Do pewnego oddziału partyzanckiego pr...   24.06.2007 - 13:53
- - SORROW   wygrzebałem jeszcze kilka i zamieszczam -niestety...   24.06.2007 - 14:01
- - Ketrab   Wpada szczęśliwy Kowalski do baru i drze się il...   25.06.2007 - 12:08
- - SORROW   Może ja rozwinę : idzie dziadek ,pije browara ...   25.06.2007 - 20:32
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic