Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Wirtualna Polska - Obe
maciej_sawicki
post 26.03.2009 - 23:21
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 26.03.2009
Nr użytkownika: 6984




Witajcie,

Szukam odważnych podróżników, którzy w programie 'Enigma' realizowanym przez Wirtualną Polskę mogliby opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z OOBE.

W programie omawiane są nierozumiane przez naukę, a najprawdopodobniej istniejące zjawiska. Przykładowe odcinki:

http://wp.tv/i,Enigma-Radiestezja,mid,286056,klip.html
http://wp.tv/i,Enigma-Naped-antygrawitacyj...73101,klip.html

Zdjęcia realizujemy w niedzielę 29.03 w Warszawie (nie martwcie się o ewentualne koszty podróży), więc jeśli ktoś ma wtedy czas i może opowiedzieć o swoich podróżach - proszę o kontakt.

[email protected]

Jeśli niedziela byłaby zdecydowanie nie właściwym terminem, a ktoś uważałby że może do tematu wnieść coś ciekawego, zapewne uda nam się ustalić inny termin :)

Pozdrawiam,
Maciej Sawicki



Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Typ
post 28.04.2009 - 14:59
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 120
Dołączył: 28.12.2008
Nr użytkownika: 6627




BUHAHAHAHAHAHAHAHAHA ,co za ciota z kolesia z części drugiej ten ,co niby praktykował ,a teraz tego nie robi już ,bo twierdzi ,że to psuje psychike ...Lol ,co za idiota ,pewnie nie mogł sobie poradzić wtedy ,to wymyśla ...a niech s***** do go swojego boga ,którego nie ma xD



Wkyrzyło mnie to trochę ..HEHE xD

Ale dobrze ,że szerzą oobegrono
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- maciej_sawicki   Wirtualna Polska - Obe   26.03.2009 - 23:21
- - Andersenn   Zasponsorujesz mi dojazd do Warszawy?   27.03.2009 - 08:48
- - maciej_sawicki   CYTAT(Andersenn @ 27.03.2009 - 08:48...   27.03.2009 - 11:55
- - 6umerang   eheh, mogę niewątpliwie wnieść wiele ciekawego...   27.03.2009 - 18:28
|- - Zbyszek   By Bumeranga spotkac, to juz sie oplaca pojechac.   28.03.2009 - 09:00
- - Majster   Wielkie brawa dla człowieka od muzyki w odcinku o...   28.03.2009 - 10:55
- - Szymonpro   Oglądam często Enigmę i Uważam że Musicie wzi...   28.03.2009 - 12:47
- - maciej_sawicki   Wypadł nam jeden gość, stąd szukaliśmy tylko ...   30.03.2009 - 17:34
|- - frrezja   CYTAT(maciej_sawicki @ 30.03.2009 - 17...   19.04.2009 - 01:37
|- - Traveller   CYTAT(frrezja @ 19.04.2009 - 02:37) ...   19.04.2009 - 21:58
|- - M2rc1n   Jak chcecie wiedziec kiedy bedzie, to najlepiej us...   19.04.2009 - 22:13
- - LinnVv   Odcinek o OOBE już jest. Problem eksterioryzacji ...   28.04.2009 - 13:23
|- - M2rc1n   Ja jakoś znaleźć nie mogę... lepiej jak podasz...   28.04.2009 - 13:47
- - LinnVv   Jestem ciekawy jakie traumatyczne przeżycie u teg...   28.04.2009 - 15:09
|- - M2rc1n   Pewnie nie był mocny psychicznie, bo w sumie tak...   28.04.2009 - 17:09
- - Ero Cras   Kim był ten koleś co miał 18 lat i się wypowia...   28.04.2009 - 17:24
- - Mirtrul   Szkoda, że w necie nie można znaleźć żadnej i...   28.04.2009 - 18:22
- - rudix   kościoł mówi że niewolno nam ingerować w świ...   28.04.2009 - 22:28
- - maciej_sawicki   Witam serdecznie, Ciesze się, że trafiliście n...   29.04.2009 - 00:02
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic