Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Obe Serwer Ftp, co z nim?
milordi
post 03.06.2007 - 12:23
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 88
Dołączył: 06.04.2007
Nr użytkownika: 874




Nie wiecie co się dzieje z serwerem FTP ftp://81.15.160.185/ ? Od kilku tygodni nie można się do niego zalogować: albo wywala błąd, albo nie w ogóle brak odpowiedzi. Czyżby został zamknięty?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Sillewa
post 06.06.2007 - 13:01
Post #2

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 9
Dołączył: 13.02.2007
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 573




No właśnie... mam ten sam problem. Nie mogę się dostać na serwer bo co chwilę wyrzuca komunikat o błedzie że za dużo uzytkowników.

Ktoś wogóle może się dostać na ten serwer i coś ściągnąć...?


Pozdrawiam
Sillewa
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic