Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Obe Serwer Ftp, co z nim?
milordi
post 03.06.2007 - 12:23
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 88
Dołączył: 06.04.2007
Nr użytkownika: 874




Nie wiecie co się dzieje z serwerem FTP ftp://81.15.160.185/ ? Od kilku tygodni nie można się do niego zalogować: albo wywala błąd, albo nie w ogóle brak odpowiedzi. Czyżby został zamknięty?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Angello
post 03.06.2007 - 14:12
Post #2


Guests








Mam ten sam problem, ale nie od kilku tygodni. Pare dni temu bylo napisane, ze nie mozna wejsc, bo jest zbyt duzo uzytkownikow, wiec wszedlem w nocy i sie dalo. Teraz wyskakuje wiadomosc, iz serwer jest niedostepny.

Chcialem sciagnac "Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook", moze ktos wie gdzie jeszcze mozna to dostac?
+Quote Post
Noble
post 07.06.2007 - 22:32
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




CYTAT(Angello @ 03.06.2007 - 15:12) *
Chcialem sciagnac "Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook", moze ktos wie gdzie jeszcze mozna to dostac?


Moge Ci to jakoś wyslac p2p ;D

pozdro
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 08.06.2007 - 07:25
Post #4


Guests








CYTAT(Noble @ 07.06.2007 - 23:32) *
Moge Ci to jakoś wyslac p2p ;D


A jaki masz upload i ile calosc zajmuje? :)
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic