Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Obe Serwer Ftp, co z nim?
milordi
post 03.06.2007 - 12:23
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 88
Dołączył: 06.04.2007
Nr użytkownika: 874




Nie wiecie co się dzieje z serwerem FTP ftp://81.15.160.185/ ? Od kilku tygodni nie można się do niego zalogować: albo wywala błąd, albo nie w ogóle brak odpowiedzi. Czyżby został zamknięty?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
milordi
post 08.06.2007 - 09:43
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 88
Dołączył: 06.04.2007
Nr użytkownika: 874




CYTAT(Sillewa @ 06.06.2007 - 14:01) *
No właśnie... mam ten sam problem. Nie mogę się dostać na serwer bo co chwilę wyrzuca komunikat o błedzie że za dużo uzytkowników.

Ktoś wogóle może się dostać na ten serwer i coś ściągnąć...?
Pozdrawiam
Sillewa

Przed chwilą mi się w końcu udało, teraz ściągam to czego jeszcze nie mam. Mimo założenia ograniczenia na jedno połączenie z jednego IP (wcześniej nie było) nadal są problemy. Serwer jak widać stał się zbyt popularny i już "nie wyrabia".

CYTAT(Angello @ 03.06.2007 - 15:12) *
Chcialem sciagnac "Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook", moze ktos wie gdzie jeszcze mozna to dostac?

Całość zajmuje ok. 223 MB (niespakowane). Mam całość na dysku więć mogę to wrzucić np. na Up-file czy gdzieś indziej...
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic