CYTAT(Sillewa @ 06.06.2007 - 14:01)

No właśnie... mam ten sam problem. Nie mogę się dostać na serwer bo co chwilę wyrzuca komunikat o błedzie że za dużo uzytkowników.
Ktoś wogóle może się dostać na ten serwer i coś ściągnąć...?
Pozdrawiam
Sillewa
Przed chwilą mi się w końcu udało, teraz ściągam to czego jeszcze nie mam. Mimo założenia ograniczenia na jedno połączenie z jednego IP (wcześniej nie było) nadal są problemy. Serwer jak widać stał się zbyt popularny i już "nie wyrabia".
CYTAT(Angello @ 03.06.2007 - 15:12)

Chcialem sciagnac "Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook", moze ktos wie gdzie jeszcze mozna to dostac?
Całość zajmuje ok. 223 MB (niespakowane). Mam całość na dysku więć mogę to wrzucić np. na
Up-file czy gdzieś indziej...