Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Propozycja
Indigo Child
post 16.06.2009 - 07:44
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 35
Dołączył: 22.05.2009
Skąd: Ełk
Nr użytkownika: 7129




Słuchajcie, mam propozycję głownie dla moderatorów żeby zrobić dział "Fora regionalne" czy coś w tym stylu. Jest to jedna z niewielu rzeczy której mi brakuje na tym forum. Nie mogę się zgadać z ludźmi z mojej okolicy odnośnie jakichś zjazdów, spotkań (w realu). Mój kumpel na przykład próbuje osiągnąć oobe i potrzebowałby "trenera", kogoś doświadczonego w tej dziedzinie. Ja nie mam czasu na to, zresztą on mieszka w innym mieście i być może jego sąsiad jest w tym bardzo dobry ale skąd się o tym dowiedzieć, jak nie przez to forum? Z tego co zauważyłem na forach przeznaczonych do rozmow o innych dziedzinach życia takie działy jak "Fora regionalne" cieszą się niemałym powodzeniem. Chętnie bym skorzystał z takiej opcji, zachęcam do poparcia.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Rachab
post 28.06.2009 - 20:53
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 231
Dołączył: 08.03.2009
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 6931




Zawsze można założyć temat: np zlot w gorzowie... nie widzę problemu i powodu dzielić... to chyba by obciążyło serwer dodatkowo
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic