Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Obe Serwer Ftp, co z nim?
milordi
post 03.06.2007 - 12:23
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 88
Dołączył: 06.04.2007
Nr użytkownika: 874




Nie wiecie co się dzieje z serwerem FTP ftp://81.15.160.185/ ? Od kilku tygodni nie można się do niego zalogować: albo wywala błąd, albo nie w ogóle brak odpowiedzi. Czyżby został zamknięty?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
milordi
post 09.06.2007 - 15:28
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 88
Dołączył: 06.04.2007
Nr użytkownika: 874




Wrzuciłem to na Up-file. Plików nie usuwają nigdy. Dla wygody podzieliłem na kawałki po 25 MB. Po spakowaniu zajmuje 155 MB zamiast 223 MB.

Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.001 25 MB
Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.002 25 MB
Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.003 25 MB
Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.004 25 MB
Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.005 25 MB
Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.006 25 MB
Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.007 5,7 MB

Serwer ftp znowu wywala "421 Too many users connected."
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic