CYTAT(Raziel @ 31.07.2009 - 20:24)

Ja osobiście jeszcze nikomu w realu nie powiedziałem o tym że to praktykuję. Właściwie to nie widzę takiej potrzeby dzielenia się tym z innymi. To są moje sprawy, mój rozwój duchowy i moja droga. Z takim gadaniem o tym na prawo i lewo i chwaleniu się mogą wyniknąć tylko nieprzyjemne konsekwencje :/ lepiej zachować to dla siebie.
raziel, rzecz ma sie w innym niz szpanowanie lotami albo polecaniem tej drogi innym.
Wystarczy o tym wspomniec jako o dziwnym snie ktory nam sie przydarzyl, kiedy uslyszy sie sporo relacji ludzi ktorzy mieli juz obe/ld, a nie wiedzieli czym jest i tez sa tym zafascynowani.
Opowiadanie o OBE faktycznie moze wygladac fanatycznie, poniewaz mania, ogien, fascynacja ta sprawa, powoduje ze nie mozemy o tym mowic, zachowujac kamienna twarz :) dlatego tez mozemy brzmiec( i wygladac ) jak szalency :)
ale zgadzam sie, szpan rozwojem duchowym to najbardziej groteskowy numer jaki mozna se wymyslec.