Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Bardzo Prosta Metoda Dla Początkujących., Drzewo astralne
Kris_BD_1992
post 05.08.2009 - 12:43
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 13
Dołączył: 01.08.2009
Skąd: Brzeg Dolny/Bukowice
Nr użytkownika: 7283




Witam podróżników otóż znalazłem bardzo łatwą technikę którą można wyjśc nawet po kilkunastu minutach nawet jeśli ktoś jest początkujący i nie wychodzi mu to a bardzo tego chce. I ja byłęm w takim przypadku. Otóż
wystarczy zamknąc oczy zrelaksowac sie i wyobrazic sobie ze jest sie po srodku niczego ciemnosci a przed tobą stoi wielkie drzewo wystarczy skupic sie na nim i wyobrazac sobie jak się na nie wspina trzeba czuc to drzewo czuc jak pracuja miesnie Coraz ciezej coraz ciezej i wizualizowac to przez pare minut naprawde ta metoda jest bardzo prosta i wychodzi nawet początkującym podróżnikom.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Paul 023
post 05.08.2009 - 13:06
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 98
Dołączył: 29.02.2008
Nr użytkownika: 3713




O tym już wiele razy była mowa...
Temat lepiej zamknąć szkoda zaśmiecać forum...


edit sorrow: temat mógł trochę "" poistnieć "" sobie ; albo ktoś coś by wpisał , albo umarł by śmiercią naturalną ... a tak Autor się zniechęci do dalszych wpisów :)

edit twistoid: ok no problemo otwieram spowrotem
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic