Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Zagubienie
Autsajder
post 25.08.2009 - 15:49
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 100
Dołączył: 12.04.2008
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4119




Witam nie było mnie tu z dłuższy czas. Ostatnio moje życie się tak pokomplikowało, że się pogubiłem. I czuje się zagubiony straciłem sens swojego życia. Mam teraz problem z wyciszeniem, nie mogę wrócić do OOBE :(. Ostatnio czas na osiągnięcie OOBE skracał się już miałem coraz bardziej wydeptaną drogę. Ale było tak do pewnego momentu, potem przyszły zmartwienia finansowe które mnie wytrąciły z rytmu same obciążenia. Zacząłem się tym zamartwiać, tymi nawarstwiającymi problemami i przestałem ćwiczyć OOBE. Od tamtej pory nie mogę uwolnić się od tych myśli wyciszyć. Nie mogę osiągnąć OOBE. A z życiem dalej nie mogę sobie jakoś poradzić :(. Czy ktoś był w podobnej sytuacji ?? Jeszcze nie rozwiązałem swoich problemów :(
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Raziel
post 25.08.2009 - 19:11
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154




Musisz przez to przejść, innego wyjścia nie ma (tzn jest ale wole nie wspominać). Nie zawsze przecież tak będzie. Są dobre i złe chwile, ale ja wolę na to wszystko patrzeć z boku w miarę obiektywnie, iść z prądem, przyglądać się wydarzeniom uczestniczyć w nich, dokonywać wyborów, uczyć się. Gdzieś wyczytałem nt ciekawego podejścia pewnego profesora do ludzi - definiuje człowieka jako "proces". Czasem sobie myślę że jestem właśnie takim procesem w Procesie :) , częścią wielkiego procesu. I jak tak pomyślę to zaraz wszystkie "moje" sprawy, problemy wydają się takie małe, aż błahe.

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic