Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Zagubienie
Autsajder
post 25.08.2009 - 15:49
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 100
Dołączył: 12.04.2008
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4119




Witam nie było mnie tu z dłuższy czas. Ostatnio moje życie się tak pokomplikowało, że się pogubiłem. I czuje się zagubiony straciłem sens swojego życia. Mam teraz problem z wyciszeniem, nie mogę wrócić do OOBE :(. Ostatnio czas na osiągnięcie OOBE skracał się już miałem coraz bardziej wydeptaną drogę. Ale było tak do pewnego momentu, potem przyszły zmartwienia finansowe które mnie wytrąciły z rytmu same obciążenia. Zacząłem się tym zamartwiać, tymi nawarstwiającymi problemami i przestałem ćwiczyć OOBE. Od tamtej pory nie mogę uwolnić się od tych myśli wyciszyć. Nie mogę osiągnąć OOBE. A z życiem dalej nie mogę sobie jakoś poradzić :(. Czy ktoś był w podobnej sytuacji ?? Jeszcze nie rozwiązałem swoich problemów :(
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
doloreska
post 26.08.2009 - 08:09
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 299
Dołączył: 08.08.2008
Skąd: skoczów
Nr użytkownika: 5005





Też tak miewalam, życie czasem daje popalić. Staram się jednak jakoś z tym walczyć, z tymi negatywnymi emocjami, ze smutkiem, strachem.Nie zawsze wychodzi:( Ostatnio też miałam ochotę się poryczeć... ale znalazłam w sobie jeszcze pokłady nadziei na to, że się uda (bo nadzieja wcale nie jest matką głupich), że będzie dobrze..sytuacja się nie zmieniła, ale czuję się silniejsza. Im więcej będziesz myślał, że problemy są i będą, jeśli stracisz nadzieję w to, że sytuacja się poprawi...to popadniesz w ten dół.Niestety.
Z dołku jednak można wyjść:) Pomyśl, że masa ludzi chce aby Ci się udało, pomyśl chociaż na chwilę, że problemu nie ma...nie wiem, wizualizuj sobie siebie bez problemu(dziwnie "brzmi"). Postaraj się...POSTARAJ. chociaż na 5 minut wyciszyć, powiedzieć STOP, zatrzymać się... popatrzeć na wszystko z boku i UWIERZ, że problemy da się rozwiązać.Prędzej, czy później...UWIERZ.
UWIERZ w ludzi, których masz wokół siebie, ktoś na pewno mógłby Ci pomóc
Jestem z Tobą...
Wierzę w Ciebie
zatrzymaj się na chwilę refleksji.... będzie dobrze :*
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic